YUKARI
telefon
Kurt Granit Mermer İnşaat Bilş Hiz Ltd Şti
Ana Sayfa > Müşteri Hizmetleri
Site Güvenliği

Garantili bilgi transferi: Bakimliolmak.com teknolojinin en gelişmiş güvenlikli yazılımlarını kullanır. Bu yüzden bize kredi kartı bilgilerinizi verirken almış olduğunuz risk, güvenli bir bankanın internet sitesinden işlem yaparken almış olduğunuz risk kadardır.
Kurtgranit.com 2004 yılından beri internet ortamında olan bir internet sitesidir. Bizden yaptığınız alışverişleriniz %100 güven altındadır.
Ödemeleriniz sırasında maksimum güvenliğin sağlanabilmesi için, ödeme trafiğini sorunsuz bir şekilde sağlamada "3D SECURE"
kullanmaktayız. Ödemelerin gerçekleştirilmesi için gerekli bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi vb. bilgiler Bakimliolmak.com tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır.

Bilgilerin aktarımı 256-bit SSL Şifreleme ile gerçekleşmektedir.

Web sitesinin SSL sertifikasını doğrulamak için adres çubuğundaki kilit simgesine bakabilirsiniz.

3D Secure Nedir?


VISA tarafından geliştirilen 3-D Secure protokolü Mastercard tarafından da kabul edilmiş, bir uygulama şartı olarak getirilmiştir.
Uluslararası Güvenlik Platformu, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılması için Visa tarafından geliştirilmiş en gelişmiş sistemdir. Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir.
Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.