YUKARI
telefon
Kurt Granit Mermer İnşaat Bilş Hiz Ltd Şti
Ana Sayfa > Müşteri Hizmetleri
İade Şartları

CAYMA HAKKI:
Alici, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (7) gün içinde cayma hakkı tutanağı örneği ile satış faturası aslının iadesi zorunludur. Cayma hakkının kullanılabilmesi için bu süre içinde SATICI'ya telefon veya elektronik posta ile bildirimde bulunulması ve ürünün kullanılmamış ve ambalajının zarar görmemiş olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya Alıcı'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine dair kargo teslim tutanağının saklanması gereklidir. Cayma hakki nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI'ya aittir.

Satış faturasının aslının gönderilmemesi durumunda katma değer vergisi ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilmez. Ayrıca, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler,) ve Hür türlü kozmetik ürünlerinde cayma hakkinin kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olmasına  bağlıdır.

Ürün iade bedeli Ürünün satıcıya ulaşmasından itibaren 7 gün içerisinde kredi kartına yada banka hesap numarasına iade edilecektir.