YUKARI
telefon
Kurt Granit Mermer İnşaat Bilş Hiz Ltd Şti
Ana Sayfa > Çimstone paylaş:
Çimstone Elvas Mutfak Tezgahı
0,00 TL

Çimstone Elvas Mutfak Tezgahı

Çimstone

Stok Kodu811
Teslimat BilgisiStoktan Teslim
Garanti Süresi99 Ay
Çimstone Elvas Mutfak Tezgahı
Çimstone Elvas modeli estetik ve şık bir malzemedir. Çimstone kırılmaz, çizilmez, bozulmaz, ısıya karşı dayanıklıdır. Çimstone mutfaklara şıklık ve estetik katar.

Çimstone yerli bir üründür. Çimstone üretim yeri İzmir'dir. İthal Çimstone diye bir şey yoktur. Çimstone uygulamalarında malzeme kadar işçilik ve tecrübede çok önemlidir.

Kurt Granit firması olarak 25 yıllık granit firmasıyız. Çimstone ürününü İstanbul'da ilk uygulayan firmalardan birisiyiz.
 
Detaylı Bilgi için 0212 667 35 60 - 0535 498 28 37
 
İstanbul içi ücretsiz montaj...

Fiyatımız 2+2 kalınlaştırma + süpürgelik + nakliye + montaj dahildir.
 
Yaptığımız Malzeme %100 Orjinal Çimstonedir. 10 Yıl garantilidir herangi kırılma çatlama bozulma gibi bir durumda yenisi ile değiştirme imkanınız mevcuttur. Üzerine düşürülen malzeme, çarpma doğal afetlelerden kaynaklı nedenler garanti dışıdır.
 
Çimstone Kullanım Alanları
 
Doğanın armağanı kuvars mineralini, günümüzün en çağdaş teknolojisiyle yeniden şekillendiren Çimstone, 305x140cm levha boyutları ile banyo ve mutfakların değişilmez ürünü olmaya aday.
 
Mutfağınızın bankosuyla zemininin bir uyum içinde olmasını mı istiyorsunuz, o halde Çimstone sizin markanız. Çünkü Çimstone, bankonun yanı sıra; duvar seramikleri, merdiven, denizlik, süpürgelik ve zemin döşemesi olarak da kullanılabilen bir yüzey kaplama malzemesidir. Renk ve doku alternatifleriyle size özgün tasarımlar üretebilme şansı tanıyan Çimstone ile mutfak ve banyonuzu yeniden yaratmak size kalır...
 
Çimstone; masa, sehpa gibi dekoratif tasarımlarda da başarı ile uygulanır.
 
Bu ürüne ait açıklamaların, fiyatın veya diğer özelliklerin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.


Hata Tipleri :
* E-Posta Adresiniz :
Mesajınız :
* Güvenlik Kodu : getir_captcha
Bu ürün 4,525 defa görüntülenmiştir.